O mnie


Od zawsze Moja praca była i jest moją pasją, oraz spełnieniem, dlatego wciąż poszerzam swoją wiedzę, oraz zdobyte kwalifikacje. Uczestniczę w konferencjach naukowych, seminariach i szkoleniach z zakresu specyfiki uzależnień. W swojej pracy wykorzystuję podejście holistyczne, pracuję w nurcie behawioralno-poznawczym oraz w podejściu systemowym, kierując się dobrem jednostki.

Wykształcenie


Certyfikaty


Doświadczenie Zawodowe


Posiadam 14-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte przede wszystkim w trudnych, wymagających ośrodkach terapeutycznych:

Od 2013 roku współpracuję z Personal Development and Crowth Center . Prowadząc warsztaty i wykłady dot. Profilaktyki uzależnień.

Przez ponad 6 lat pracowałam na stanowisku terapeuty uzależnień w Dziale Profilaktyki Uzależnień i Interwencji Kryzysowej w Wałbrzychu. Prowadziłam psychoterapię indywidualną oraz grupową, udzielałam pomocy psychologicznej. Przeprowadzałam interwencje kryzysowe, mediacje, oraz szkolenia dla Kurateli, Pracowników służby zdrowia, Nauczycieli ect.

Jednocześnie pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Wałbrzychu na stanowisku terapeuty ds. uzależnień.

Ponad 3 lata pracowałam w Stowarzyszeniu Katolicki Ruch Antynarkotyczny „KARAN” we Wrocławiu na oddziale dzienny Terapii Uzależnień od substancji psychoaktywnych (Prowadzenie ART-u, grupy warsztatowej, praca ze społecznością terapeutyczną, terapia indywidualna). Oraz w poradni Terapii Uzależnień i Współuzależnień od alkoholu i substancji psychoaktywnych.

Od 2011-2016 roku dzieliłam się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu jako wykładowca.

Cennym dla mnie doświadczeniem w pracy terapeutycznej jest nieustająca możliwość zbliżania się do wytyczonych wraz z klientem celów oraz przekraczania ograniczeń. Ponieważ z doświadczenia wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Niemożliwe wymagają jedynie więcej czasu.


    Patrycja Cyganik-Jóźków
   +48 792 731 217
patrycja.cyganik@mandala-terapia.com